Ųibintų reguliavimas su judesio jutikliu gatvėje. Kaip nustatyti judesio jutiklį apšvietimui - instrukcija.

Viena iš geriausių priemonių namo, pramoninių, saugojimo zonų ir automobilių stovėjimo vietų saugumui padidinti - tai prožektoriaus su judesio jutikliu įrengimas. Apšvietimo prietaisai su judesio jutikliais užtikrins ryškiai kontroliuojamos zonos apšvietimą tamsoje. Puolėjas gali drąsiai nusikalsti, jei staiga apšviečia aplink jį šviesa. Be to, prožektorius su judesio jutikliu įsijungia, kai artėja namo savininko automobilis, apšviečia naktinį kelią ir leidžia lengvai rasti priekines duris arba vartus.

Kaip pasirinkti prožektorių su judesio jutikliu

Parduodama yra įvairių konfigūracijų ir platų kainų diapazoną. Geriausiuose modeliuose yra reguliuojamų laikmačių, leidžiančių apšvietimo įrenginį sudeginti ribotą laiką po įjungimo. Ši automatinio išjungimo funkcija leidžia jums sutaupyti daug energijos. Diegimo paprastumas, reguliavimo galimybės, oro sąlygų laikymasis ir ilgas garantinis laikotarpis yra pagrindiniai veiksniai, kai pasirenkamas prožektorius su judesio matuokliu. Komplekte taip pat gali būti sieninis jungiklis, kuris prireikus leidžia rankiniu būdu išjungti šviestuvą.


Įrenginyje yra fotoelementas. Jo ląstelė, jautri saulės šviesai, dienos šviesoje automatiškai išjungia prožektorių su eismo jutikliu, kuris taip pat padeda taupyti energiją. Kaip ir bet kuris kitas ngrenginys, prožektorius su judesio jutikliu turi keletą trūkumų. Išoriniai judesiai, pavyzdžiui, artimiausių medžių ar gyvūnų, judančių jutiklio jautrumo diapazone, vėjo spinduliai, sukelia klaidingą apšvietimo perjungimą. Kartais judesio jutikliai yra sumontuoti taip, kad jų veikimo lauke sumažėtų važiuojamosios dalies greitam transporto srautui, kuris sukelia jo aktyvavimą. Drėgnas ar purvinas jutiklis taip pat gali sukelti nepageidaujamą projektoriaus įjungimą.

Didžioji dalis, kai renkamas prožektorius su judesio jutikliu, yra elektrinės lempos, kurios joje naudojamos. Siekiant užtikrinti tinkamą prietaiso veikimą, naudokite atitinkamos jėgos, nurodytos judesio jutiklio instrukcijose, lempas. Be to, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad kaitrinės lempos suteikia išsklaidytą apšvietimą, kurio didelis plotas ne visada pakankamai ryškus. LED lemputės, kita vertus, sukuria ryškią, sutelktą šviesą, užtikrinančią geresnį matomumą. Tačiau jie neapsaugo didelės erdvės. Dauguma prožektorių su judesio jutikliais leidžia naudoti abiejų tipų žibintus.

Ne taip seniai rinkoje pasirodė saulės baterijų žibintai. Baterijos, naudojamos tokiuose prožektoriuose, leidžia atsisakyti prisijungti prie namų ir pramonės elektros tinklų. Taigi, prožektorius galima iediegti bet kur.


Kas yra prožektorius?

Projektorius yra galingas apšvietimo prietaisas, kurio dizaino serija yra atšvaitų, siekiant sukurti tiksliai nukreiptą šviesos spindulį. XIX a. Pabaigoje sugalvotas prožektorius naudojamas karinėse operacijose, jūrų navigacijoje, transporte, statybose, stadionuose, kultūros ir pramogų renginiuose, reklamoje ir objektų apsaugos srityje. Pradžioje sukurta kaip stacionarių modelių, šiandien prožektoriai turi keletą rotacinių mechanizmu, kurie padeda padaryti įrenginį universalus. Prožektoriaus paslaptis yra galinga šviesos spinduliuotė, kurią išmeta įrenginys. Tam tikru būdu esantis šviesos šaltinis ir atšvaitai sukuria lygiagrečių spindulių srautą, sukoncentruotą vienoje kryptyje, kurie apšviečia tam tikrą erdvę.

Prožektorius susided ip apsauginio stiklo, reflektoriaus ir lempos laikiklio korpusui uždėtos elektrinės lempos, apsaugančios juos nuo nepalankių oro sąlygų. Jo konstrukcijoje taip pat gali būti droselis, skirtas naudoti dujų išlydžio lankinėse lempose. Norėdami pritvirtinti prožektorių, yra laikiklis, kuris leidžia reguliuoti prietaiso posvyrio kampą ir sukimąsi.

Prožektoriaus viduje yra elektros laidų, tiekiančių lemputę, prijungimo gnybtai. Prie korpuso yra prijungtas

Kur geriau įdiegti prožektorių

Projektoriaus montavimo aukštis turi atitikti reikiamą apšvietimą ir elektros lemputės galingumą.Be to, renkantis montavimo vietą, būtina atsižvelgti į tai, kad prietaisui reikia priežiūros, dėl kurio gali prireikti kopėčių, kėlimo mechanizmo ar kitų projektoriaus artėjimo galimybių.


Tokia vieta gali būti: apšvietimo stiebas, elektros linijų palaikymas, pastato siena, pastato stogas su tvoromis, bokštas, katilinės vamzdis ir tt Būtina atsižvelgti į tai, kad prožektorius ir judesio jutiklis turėtų būti prijungti prie elektros kabelio, kurio klojimas turi atitikti priešgaisrinės saugos taisykles ir elektros instaliacijos montavimo taisykles.

Pasirinkto judesio jutiklio vieta, prijungta prie prožektoriaus

Norint tinkamai naudoti rinkinį, turite pasirinkti tinkamą montavimo vietą. Ji turėtų būti tokia, kad artėjant judančiam objektui (automobiliui ar asmeniui) jutiklio jautrumo zonoje. Pats jutiklis neturėtų būti sugadintas sibrovėlių. Todėl turėtumėte pasirinkti įrenginį, atitinkantį abu šiuos reikalavimus, t. Y. Jei jis naudojamas saugumo tikslais, jo diapazonas turėtų būti pakankamai platus. Norėdami apšviesti gretimą teritoriją, atvirkščiai, pakanka įrenginio su mažu spinduliu.

Įrengdami jutiklį, būtina tiksliai nustatyti, kuriam ploto plote turėtų būti jo aprėpties zona. Tai leis nustatyti jo nuolydžio kampą. Pvz., Jeas šis plotas yra mažas, ties pastato siena, pasvirimo kampas turėtų būti apie 90 laipsnių. Kad padengtumėte didelę plotą, jutiklis turėtų siekti horizontalios padėties.

Schema, jungianti prožektorius su elektros tinklu

Prožektoriaus jungimas prie maitinimo tinklo turi būti atliekamas kvalifikuoto techniko. Šviestuvas prijungtas prie elektros tinklo, kurio 220 V įtampa su 50 Hz dažniu, naudojant trijų laid kabelį per automatinį jungiklį, kurio apsauginė srovė turi būti tris kartus didesné lemputse aling tus kartus Grandintuvo jungiklis turi išjungti tinklo fazinę laidą.

Projektoriaus lempos lidos turi būti prijungtas taipi, kad neutralus tinklo laidas būtų prijungtas prie lempos lizdo sriegio ir fazinės laido prie lempos lizdo. Šiuolaikinis elektros kabelis turi šviesos ženklą, kuriame fazė prijungta ruda viela, o nulis - mėlyna viela. Visi laidai pagal gaisro saugos taisykles ir elektros instaliacijos montavimo taisykles turi būti atliekami varžtais sujungimais.

Prožektorių prijungimo prie judesio jutiklio instrukcijos

Norint prijungti prožektorių su judesio jutikliu, reikia elektros kabelio, kurio skerspjūvis leidzia naudoti elektros energiją, kurią suteikia lemputė. Be to, nepamirškite apie projektoriaus korpuso apsauginį įžeminimą. Tai galima atlikti naudojant atskirą įžeminimo laidą arba naudokite maitinimo laido laidininką.

Judesio jutiklyje yra galinis įtaisas, kuris leidžia jungti apšvietimo įrenginį su varžtais. Tarpa abiejų prietaisų pageidautina įdiegti apsaugos įtaisą - saugiklį arba grandinės pertraukiklį, kuris apsaugo judesio jutiklį nuo galimo prožektoriaus laidyno trumpojo jungimo, jei jis sugadintas.


Elektros tinklo fazinis laidas prijungtas prie judesio jutiklio rudos laido pagal prietaiso schemą ir neutralią laidą prie mėlynos vielos. Prožektorius prijungtas jutiklio galinio erenginio mėlynos ir raudonos laidų elektros kabeliu. Jei prožektoriaus korpuso ežeminimas atliekamas jo įrengimo vietoje, apšvietimo prietaisas prijungtas prie jutiklio dviejų laidų kabeliu. Jei nėra techninės galimybės sumontuoti projektorių įrengimo vietoje, būtina prijungti du prietaisus su trijų laidų kabeliu, kurio vienas laidininkas bus naudojamas prožektoriaus įžeminimo prijungimui.

Jei lempos galia yra per didelė, galite naudoti magnetinį starterį, kurio ritė sujudins judesio jutiklį. Taigi prožektorius su elektros tinklu serijiniu būdu prijungiamas per mašinos ir judesio jutiklį.

Apšvietimo žibintų su judesio jutikliais taikymo sritis

Apšvietimo žibintai su judesio jutikliais vis dažniau naudojami kasdieniame gyvenime ir pramonėje. Jos pineda apsaugoti to terrijas kaip valstybin sienos, penitencinės igstaigos, sandėliai, automobilių parkai, kelių apšvietimo, pastatų statiniai ir fasadai. Ypatingą vaidmenį atlieka judesio jutikliai, kur būtina taupyti energiją, nes nereikia nuolat apšviesti objektų.

Esami judesio jutiklio koregavimai

Apšvietimo žibintams su judesio jutikliu yra nustatymai, leidžiantys keisti jutiklio jautrumą. Jei norite apšvietimo įrenginys į jungiamas tik tada, kai kas nors kreipėsi namą atgal atgal, jūs galite reguliuoti ji ps tikrą atstumąKad suprastumėte judesio jutiklio reguliavimą, turite patikrinti prietaiso jautrumą, kad įsitikintumėte, jog pasirinkti nustatymai yra tinkami jums.


Diegdami prožektorius su judesio jutikliu, pirmiausia turite pradėti judesio bandymą. Į prietaiso korpusą yra try regulator - apšvietimo lygis, veikimo trukmė ir jautrumas. Nustatę maksimalias pozicijas, reikia nustatyti judesio jutiklio diapazoną, išstumti ir lėtai artėti, kol šviečia prožektoriaus taškas. Po 10 minučių, jis išeina, tai bus būtina įdiegti Paprastai tai yra saulėlydis. Be to, prietaisas neturėtų reaguoti ų smulkių gyvūnų požiūrį.

Derinys, kuris išspręs daugelį problemų

Ar verta sraigtasparnį kartu įdiegti prožektorių? Žinoma, tai verta, nes tokioje konfigūracijoje apšvietimo prietaisas bus daug ekonomiškesnis. Žinoma, toks derinys yra patogu, nes vartotojas spaudai iš daro vaikšto tamsoje, blogu oru, už posūkio tyčia arba išjungti dėmesio. Signalizacija funkcija prožektorius su judesio davikliu, taip patgali būti pervertinta, nes ji veikia nuolat, ir jo darbas gali užkirsti kelią tik elektros energijos tiekimo nutraukimo.

Naudojant kvalifikuoto asmens, kris bus pasiimti reikiamą rinkinį prietaisų atliks jos diegimo, prijungimo ir montavimas paslaugas, jūs galite apsaugoti savo turtą ir padaryti gyvenimą patogesnį.

(26 įvertinimai, vidutiniškai 3.27 iš 5)

Norėdami apšviesti vietą šalyje, prie įėjimo, tunelio, arkos gatvėje, nuvedus kit garažą ir kitus pastatus, naudojami galingi apšvietimo įrenginiai - prožektoriai. Šiuolaikinės technologijos leidžia tokį apšvietimą taupyti ekonomiškai ir automatiškai. Tokios užduotys yra išsprendžiamos sujungus judesio jutiklį su šviesos įtaisu. Nereikia statyti prietaiso, kuris kontroliuotų asmens išvaizdą lempa. Darbą gali atlikti net asmuo, neturintis specialių žinių.

Darbo principai

Pagrindinis judesio jutiklio uždavinys yra jungti prožektorių, kai asmuo pasirodys valdymo zonoje ir išjungia šviesą tam tikrą laiką iki kito jungimo. Tinkamai sumontuojant šią sistemą taupoma iki 70% elektros energijos. Be to, lengvas prietaisas su staiga iga jungimo jutikliu gali išgąsdinti svečius, kurių negavo, atlikdami saugumo funkciją.

Apšvietimo prietaisas valdomas prijungus prie maitinimo šaltinio, jei jutiklis aptinka ne tik aplinką, bet ir infraraudoną spinduliuotę. Fresnelio objektyvo pagalba nustatomas judesio buvimas kontroliuojamoje zonoje. Kai objektas yra perkeltas, elektros grandinė užsidaro, įskaitant prožektorių.

Judesio jutiklį galima sigyti atskirai arba su apšvietimo taisu. Klausimas, kaip prijungti judesio jutiklį prie projektoriaus, kyla, kai šviesos elementas yra prasžių sumontuotas arba esama apšvietimo sistema yra rekonstruota.

Prijungimo schema

Neteisingas jutiklio perjungimas elektros tinklą gali sukelti prietaiso gedimą arba trumpą jungimą. Judesio jutiklio nurodymui būtinai turi būti įrenginio prijungimo schema. Bet net jei jo neturite, prijungti prietaisą yra gana paprasta.

Prieš prijungdami, turite nustatyti optimalią judesio jutiklio ir prožektoriaus vietą. Jie gali būti skirtingi. Jutiklis turėtų būti nukreiptas į vietą, kurioje žmonės turėt pasirodyti. Apsvarstykite žiūrėjimo kampą ir didžiausią atsako atstumą. Prietaisai turi būti išdėstyti taip, kad būt atsižvelgta į jums reikalingo kabelio dydį, ir patikrinti, ar sistema lengvai įdiegta.

Paveikslėlyje parodyta standartinė elektros laidų schema.


L (ruda viela) - įeinanti fazė;

N (mėlyna arba mėlyna viela) - nulis;

A (raudona viela) - išėjimas (perjungta fazė).

Atitiktis elektros laidų žymėjimo taisyklėms supaprastina užduotį. Norėdami jujungti judesio jutiklį į jo elektros tinklą, turite atidaryti dangtį, skirtą jungti laidus.

Galite nustatyti fazę, paskambinę kabeliu su testeriu. Fazinis laidas prijungtas prie jutiklio gnybto su ruda viela. Nulis turi būti pritvirtintas prie projektoriaus ir prietaiso (mėlynas laidas). Tada prijunkite likusį IR daviklio spaustuką prie raudonos laido su laisvuoju šviestuvu.

Dažnai naudinga išjungti grandinės pertraukiklį grandinėje. Prijungus jį lygiagrečiai, prireikus gali būti palikta šviesa ilgiau nei numatyta automatiniame valdyme. Schema, kaip prijungti prožektorių su judesio jutikliu ir jungikliu, pateiktame paveikslėlyje.


Šiuo atveju automatinis prožektoriaus jungimas jungiamas tik tada, kai apsauginis jungiklis yra atidarytas.

Yra situacijų, kai į lemputę reikia prijungti kelis jutiklius. Tai reikalinga situacijose, kai apšviestoje vietoje yra keletas būdų ar kai vienas jutiklis nepakankamai aprėpia. Šiuo atveju IR jutikliai yra prijungti lygiagrečiai. Šviestuvas įjungiamas, kai maitinimas tiekiamas per bet kurį jutiklį. Šiame paveikslėlyje parodytas prožektoriaus sujungimas su dviem jutikliais.


Geriausia sujungti prožektorių su judesio jutikliu su skydeliu su automatiniais prietaisais. Tačiau kabelis gali būti prijungtas prie artimiausio išleidimo angos per kištuką arba tiesioginį kontaktą.

Kai kuriuose prožektoriuose yra geltonai žalios spalvos laidas. Jei jis yra prieinamas, ryšys yra privalomas.

Kai kurie šviestuvai yra nedelsiant suprojektuoti su judesio jutikliu. Tai paprasčiausias variantas. Norėdami sujungti prožektorių su judesio jutikliu, prijunkite prietaiso laidus prie laidų, stebėdami spalvų atitikimą.

IR jutiklio reguliavimas

Šiuolaikiniai judesio jutikliai turi du ar tris valdiklius.

Pirmasis - "SENS" skirtas valdyti prietaiso jautrumą. Pakeitus poziciją, galite nustatyti objekto dydį, į kurį jutiklis reaguos, atstumas iki objekto.

Antrasis - "TIME" nustato lempos švyturio trukmę, kai aktyvuojamas automatinis įtaisas. Galite nustatyti kelias sekundes. Ekspertai pataria 1-2 minutes išjungti nuolatinę prietaiso veikimą.

Trečias - "DAY LIGHT" reguliuoja jutiklio veikimo laiką priklausomai nuo šviesos dienos. Įrenginį manoma jungti tik naktį ar bet kuriuo paros metu.

Naudotojas reguliatorių padėtį nustato praktinėmis priemonėmis. Jutikliai patys gali judėti aukštyn ir žemyn, iš kairės į dešinę priklausomai nuo modelio. Tai leidžia nustatyti optimalų prietaiso kampą ir aprėpties plotą.

Prožektorių su judesio jutikliais klasifikacija

Rinkoje pateiktus judesio jutiklius galima suskirstyti į keletą parametrų.

 • Twirtinimo metodu - siena ir lubos;
 • Apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės. Naudojant lauke, rekomenduojami jutikliai, kurių apsaugos lygis ne mažesnis kaip IP65.

Apšvietimo prietaisai gali naudoti įvairius apšvietimo šaltinius. Šviestuvai retai naudojami prožektoriuose dėl jų nepatikimumo ir didelio energijos suvartojimo. Iki šiol populiariausias naudojimasis halogeninėmis lempomis. Tačiau dėl mažo galingumo ir didelio energijos suvartojimo halogeninių prožektorių jų pakeitimas šiuolaikiškesnėmis lemputėmis.

Geriausi yra prožektoriai su šviesos diodais. Jie sunaudoja mažiau energijos ir tarnauja ilgą laiką.

Projektorių prijungimo schema nepriklauso nuo šviesos šaltinio. Tačiau judesio jutikliai turi būti parinkti atsižvelgiant į naudojamų žibintų galingumą.

Priklausomai nuo grandinės elementų, pavyzdžiui, jei reikia papildomai įdiegti judesio ar šviesos daviklį, šviesos diodų šviesos diodų sujungimo schema skirsis priklausomai nuo grandinės elementų. Šio tipo šviesos šaltinio įrengimo procesas nėra ypač sunkus.

Dizaino savybės

Tokio apšvietimo prietaiso dizainas apima keletą elementų: LED lempos, kronšteinas, valdymo blokas, kurį sudaro sandari uždanga, valdiklis ir akumuliatorius arba plokštė, naudojama stacionariuose modeliuose.

Įrenginio patikimumą užtikrina reguliatorius, kuris reguliuja šviesos diodų apšvietimą per laiko relę ir apsauginius jungiklius, kurie atlieka apsauginę funkciją.

Tokie šviesos šaltiniai yra valdomi dviem buda:

suteikia liuminescenciją dėl konstrukcijos ypatumų, atkuriančio elektronų ir skylių rekombinacijos procesą pn sankryžos srityje. Šių šviesos šaltinių veikimo pagrindas yra puslaidininkių kontaktas, pasižymintis vairaus tipo laidumu.

Prožektoriaus prijungimo schema

Norėdami prijungti maitinimo laidą prie gnybtų dėžutės, jį reikia atidaryti, nuimdami tvirtinimo jungtį. Kad būtų užtikrintas visų jungčių sandarumas, suteikiama epiploon, per kurią įtvirtinamas maitinimo laidas.

Jungimo prie 220 V tinklo schema yra tokia:

Jei norite prijungti automatin valdymo blok kaip judesio jutiklį, naudokite šią parinktį:


Jei norite ir padidinti svetainės saugumo lygį, taip pat galite prijungti sireną. Šioje byloje schema bus tokia:


Normalia apšvietimo sistemos veikimui reikia nustatyti judesio jutiklį trimis kryptimis: jautrumo lygiu, jautrumu šviesai ir laiko kontrole.

Žingsnis po žingsnio vykdant darbus

Projektorius gali būti įrengtas prieinamoje vietoje, tačiau dažniausiai saugumo sumetimais tokie apšvietimo įrenginiai įrengiami pakankamu aukščiu.Todėl prieš jungiant įrenginį ant laikiklio rekomenduojama atlikti visus jungtys.

Pagrindiniai veiksmai:

 1. Gnybtų dėžutės nuėmimas;
 2. Įdėkite maitinimo laidą įdėklas ir tada prijunkite jį prie gnybtų bloko;
 3. Dėžutės dangtelis užidaro;
 4. Prožektorius yra pritvirtintas prie laikiklio;
 5. Visa konstrukcija rengiama toje vietoje, kurioje planuojama naudoti apšvietimo įrenginį.

Kronšteinas gali būti sumontuotas bet kokiu kampu, kurio atžvilgiu šoniniai varžtų varžtai atsilaisvinami, kad būt galima reguliuoti šviesos kryptį.

Prisijungimo prie maitinimo procesas

Projektoriaus prijungimui prie tinklo reikia sukurti saugias darbo sąlygas. Dėl šios priežasties kabelis negali būti prijungtas. Projektas hermetiškai uždaromas, kai visi grandinas elementai yra prijungti.Svarbu tinkamai prijungti trijų laidų laidą, kurį galite naudoti pagal prastas spalvas: "Zero" - mėlyna arba juoda viela; "Žemė" beveik visada geltona žalia; "Fazė" yra raudonos arba rudos vielos spalvos.

Prožektoriaus įrengimas ir prijungimas prie 220 V tinklo atliekamas grandinės pertraukikliu. Automatinė mašina, kuriai būdingas parametras, pvz., Apsaugos srovė, kuris daugiau kaip kelis kartus viršija šviesos šaltinio galingumą, gali būti pakankamai saugus.

Pratarmė

Nedelsdami pasirinkdami prožektorių su judesio jutikliu, nereikės pamiršti, kaip sutaupyti elektros energiją, kokius apšvietimo valdymo renginius pasirinkti ir kaipo juos prijungti prie esamo maitinimo tinko. Tokios "protingos" lempos konstrukcijoje viskas jau yra ir sujungta, ją reikia nustatyti tik pasirinktoje vietoje ir sureguliuoti.

1

Prožektorius su judesio jutikliu atlieka tas pačias funkcijas kaip ir panašūs apšvietimo prietaisai be automatinio valdymo prietaiso. Tai suteikia ryškiai apšviestą ribotą teritorijos arba kambario ploto apšviestą šviesą, kurio šviesos pasiskirstymo form ir kampą nustato prietaiso įrenginio konstrukcija. Jutiklis maitina šviestuvą, kai judesys aptinkamas jo žiūrėjimo zonoje. Prožektorius lieka nuo 5 sekundžių iki 15 minučių. Šis laikas nustatytas jutiklyje. Jei per šį intervalą vėl nustatomas judėjimas, vėlavimas prasideda dar kartą.

Judėjimo jutiklis gali būti:

 • žibinto atveju;
 • atskirame korpuse, kuris yra tvirtai pritvirtintas prie projektoriaus;
 • atskirame korpuse, kuris gali būti montuojamas bet kurioje pageidaujamoje vietoje.

Su kokia lempa ir galia pasirinkti prožektorių - asmeninių pageidavimų ir būtinybės klausimas. Buitinės paskirties reikmėms - apšvietimas savo sklypas ar garažas - iš esmės siūlome kompaktiškus įrenginius su LED, halogeniniais ir energiją taupančiais šviesos šaltiniais, kurių galia nuo kelių iki 500 W. Jie leis išspręsti bet kokią užduotį apšviesti gretimą teritoriją ar pastatus ir patenkinti kiekvieno vartotojo individualius prašymus . Be to, šie prožektoriai gali būti naudojami viešosiose ir pramoninėse patalpose, jei tai yra būtina mažam plotui padengti.


Prožektorius su judesio jutikliu

Labiausiai pageidaujama ir pažengusi beveik visos charakteristikos. Vienas jų pagrindinių privalumų - ekonomika. LED prožektoriai naudoja 85% mažiau elektros energijos nei halogenai.

Jei norite naudoti gatvių apšvietimą, turėtumėte pasirinkti prožektorių, kurio apsaugos nuo dulkių ir drėgmės klasė yra ne mažesnė kaip IP 44.

Priimdami prietaisą, taip pat būtina atkreipti dėmestik į jutiklio žiūrėjimo vietos charakteristikas: kampą ir diapazoną (spindulys). Priklausomai nuo apšvietimo pasirinkto ploto aprėpties laipsnio, tai yra, kokiose svetainės dalyse, palyginti su jos įrengimo tašku, jutiklis aptiks judesį ir spindulį, įskaitant prožektorių.

2 "Smart spotlight" montavimas ir prijungimas

Kiekvienam projektoriui turėtų būti pridėtas nurodymas su jo prijungimo aprašymu. Bet net jei to nebuvo, būtų lengva paruošti apšvietimo renginį veikimui.Visi elektriniai darbai esamame tinkle turėtų būti atliekami atjungus elektros energiją (apsauga nuo skydo).

Mes nustatome prožektorių ties pasirinkta montavimo vieta naudodamiesi savo korpuso tvirtinimo detalėmis arba specialiu laikikliu, pateiktu komplekte. Norėdami prisijungti prie elektros tinklo, naudokite laidų PVS arba SHVVP. Jei taškas yra prijungtas prie žemės, jis turėtų būti 3 core. Jei ne - pakankamai 2-core. Šviesos diodų apšvietimo įtaiso skerspjūvis turi būti ne mažesnis kaip 0,5 mm2. Dél halogenų gali prireikti didesnio kabelio - tai priklauso nuo jo žibinto galios.

Jei prie prožektoriaus yra lizdas su tinkamo skerspjūvio tiekimo laidais, kurie gali atlaikyti apkrovą, galite jį naudoti.Pakanka matuoti kabelį norimu ilgiu ir prijungti prie jo kištuką arba tiesiogiai prijungti jį prie lizdo kištukinių lizdų. Tačiau dažniausiai viela turi būti traukiamaį artimiausią elektros paskirstymo dėžutę. Idealus sprendimas bet kuriuo atveju - pritvirtinti kabelį prie namo skydo ir prijungti jį per 6-10


Lempos jungtis

Traukdami vielą per pastatus, mes pastumkite jį į gofruotą vamzdį, kurio vidinis skersmuo yra 16-20 mm, kuris tvirtinamas prie sienos. Jei norite gauti kabelį ilgam atstumui ar poliui metodas turėtų būti oras arba po žeme.

Paprasčiausias prožektoriaus sujungimas su judesio jutikliu, kuris įmontuotas arba tvirtai pritvirtintas prie apšvietimo įrangos korpuso. Šiame prietaise jutiklis ir lempa jau yra prijungti vienas prie kito. Būtina atidaryti projektoriaus kontaktinio dėklo dangtelį, prijungti laidj

 • juodas ar mėlynas į tą pačią laidą ir terminalą su 0 arba N simboliu yra nulis;
 • raudona arba ruda iki F arba L yra fazė;
 • geltonai žalios spalvos iki galo su 3 brūkšneliais ir ant viršaus klijuota juosta.


Apšvietimo rangos montavimas

Kai kuriems apšvietimo renginiams kabelių skyrius jau yra prijungtas ir ištrauktas iš projektoriaus korpuso. Mes perduodame tai savo laidu pagal spalvų žymėjimą, pageidautina per akirą šalia jo sumontuotą gnybtų dėžutę.

Jei jutiklis yra montuojamas atskirai, vis tiek turėsite patraukti kabelį tarp jo ir prožektoriaus, taip pat juos teisingai prijunkite. Šiuo atveju taip pat turite laikytis spalvų žymėjimo. Svarbiausia, kad nebūtų padaryta klaida prijungus jutiklį, kitaip ji gali būti sudeginta. Jos ruda viela (terminalo žymuo - L) yra prijungta prie fazės, o raudona (spyna A) prie vieno iš prožektoriaus gnybtų. Antrasis šviestuvo ir mėlyno jutiklio (terminalo N) laidas prijungtas prie nulio.

3

Svarbu žinoti!

Jūs jau bandėte daug pinigųSu HYPERTENSION? Jei jūs ir toliau "nugalate" tablečių slėgį, po kurio laiko jis vėl sugrįš. Hipertenzija yra pagrindinis insultų ir hipertenzinių krizių kaltininkas. Sužinok, kas pataria garsiąją kardiologą Leo Bokeria, kad jūsų spaudimas visada būtų 120/80 ...

Judesio jutiklio padėtis daugelyje prietaisų modelių, kurie sukelia objektų judėjimą, gali būti nustatoma vertikaliai ir horizontaliai. Tai leidžia jums keisti judesio aptikimo diapazoną, o svarbiausia - vaizdo sektoriaus sukimosi kampą; Tai reiškia, kad galite pakeisti kontroliuojamą teritorijos plotą. Su šiuo dėmesio su integralas arba standia pritvirtinta prie valdymo įtaiso gali būti nustatytas taipa

Įrengiant apšvietimo rangą turėtų būti išaiškinta tokio reguliavimo galimybė ir nedelsiant nukreipti ją teisinga kryptimi, atsižvelgiant į leistiną Pastarasis taip pat turėtų būti dislokuotas pagal numatomą judėjimo kilmę.


Jutiklio veikimo reguliavimas

Tolesnis prožektoriaus reguliavimas atliekamas sukant jutiklių korpuso reguliatorių rankenėlę. Jie gali būti 2 arba 3. Tai priklauso nuo jutiklio modelio. Būtinai reguliuokite dienos šviesą ir laiką.

Daylight (gali būti kitas pavadinimas - "Lux) - nustatyti, kad natūralios šviesos (atviras ar uždaras), iš kurio jutiklis bus ukfcn offi arba visiškai tamsioje patalpoje Jei nustatysite į dešinę pusę -.. jutiklis dirbs nepriklausomai nuo šviesos, net ir ryškioje saulėtoje dieną Pavyzdžiui, tokio koregavimo galimybė reikalinga, kad nebūtų praleistas laikas koreguoti, kai prožektorius su judesio jutikliu turėtų būti įjungtas kambaryje su prastais natūraliu apšvietimu.

Laikas - nustatyti laiką, per kurį įsijungs apšvietimas, nebent pakartotinai fiksuojamas judesys. Priklausomai nuo jutiklio modelio, reguliavimo diapazonas yra nuo 5-30 sekundžių iki 2-15 minučių.

Trečias reguliatorius, kuris nėra ant visų valdymo taisų - Sens. Jie reguliuoja judesio jutiklio jautrumą. Nuo šio regulatoriaus ė pri,,, ra ra sure sure sure sure sure sure sure sure sure sure sure sureguliuotas judesiu. Nustatydami didelį jautrumą, projektorius galima ijungti net iš pasukamų filialų. Taigi su daugybe klaidingų teigiamų rezultatų, jautrumas turėtų būti sumažintas.

Ir šiek tiek apie paslaptis ...

Ar kada nors patyrėte nepakeliamą sąnarių skausmą? Ir tu negirdi, kas tai yra:

 • neįmanoma lengvai ir patogiai judėti;
 • nepatogumų, kai lipdami laiptais žemyn;
 • nemalonus treniruotes, netiksliai;
 • skausmas pratimui ar po jo;
 • uždegimas sąnariuose ir patinimas;
 • nepagrįstas ir kartais nepakeliamas sąnarių skausmas ...

Dabar atsakykite į klausimą: ar esate patenkintas šiuo klausimu? Ar galima patirti tokį skausmą? Ir kiek pinigų jūs jau "sujungėte" su neveiksmingu gydymu? Teisingai - atėjo laikas baigti tai! Ar sutinki? Štai kodėl mes nusprendėme paskelbti išimtinę interviu su prof. Dikulu kurioje jis atskleidė paslaptis atsikratyti sąnarių skausmų, artrito ir artrozės.

Šiame straipsnyje aptinkite gatvių šviesos diodą (lemputę) su judesio jutikliu. Kaip staprasta, tikimasi daug nuotraukų, rodančių išvaizdą, prožektoriaus įrenginį, taip pat jo jungties ir diegimo variant.

Šis prietaisas susideda iš dviejų dalių: faktinio projektoriaus (šviestuvo) ir judesio jutiklio, per kurį maitinimas tiekiamas prožektoriui.

Bet vėl aš sakyčiau, kad dėmesio center ir apskritai bet lempa su judesio davikliu - siaubingai patogus ir modernus dalykas, gali būti naudojamas netgi vonios kambaryje ir koridoriuje, bent jau nusileisti Paraiška ribojama tik vaizduotė.

Jutiklio išvesties galima prijungti ne tik dėmesio ar lempa, bet sirena, tai yra įmanoma, - bet kokia watchdog kaip straipsnis apie, kaip jūs galite - saugiklį, kaip aš mačiau vieną iš kariūnai. Jutikliai gali būti daugialypiai, jie gali būti jungiami lygiagrečiai arba (specialios paskirties) serijiniu būdu, kaip ir įprasti jungikliai.

LED lemputės parametrai ir išvaizda su jutikliu

Taigi, man reikia įdiegti gatvių šviesos diodą (lemputę) su judesio jutikliu, langelyje žemiau rodoma pirmoji nuotrauka.

Čia pateikiami prožektoriaus taško parametrai su tipo LL-222 jutikliu:

2_parametru parametrai su jutikliu LL-222

Ir čia yra instrukcija:

Prožektorius pats atrodo taip:

4_LED lauko gatvių žibintas LL-222 su judesio jutikliu išoriniu vaizdu

5_Projektorius - galinis vaizdas

Atkreipkite dėmesį, kad tvirtinimo laikiklis (kronšteinas) turi būti atsuktas prieš montuojant. Mano atveju reikėjo "M8" raktų ir gana didelių pastangų. Plokščių negalėjo atsukti.

Judesio jutiklio koregavimas ir reguliavimas

Norėdami koreguoti projektoriaus ungjungimo laiką ir laiką, naudojami du reguliatoriai, kurie yra didesni:


1. Apšvietimo reguliavimas (dienos šviesos valdiklis, kairė)

Gretimoje kairėje (sukant pagal laikrodžio rodyklę) judesio jutiklis veikia tik naktį. Tai būtina įdiegti prožektorius su judesio jutikliu gatvių apšvietimui. Uz ką jis iš tikrųjų yra skirtas.

Labai reikiamoje tamsumo jutiklio padėtyje jutiklis betjungiamas bet kuriuo dienos metu bet kokiu apšvietimu. Tai būtina, kai prožektorius yra sumontuotas kambaryje, kur saulė sunkiai siskverbia.

2. Laiko laiko nustatymas

Čia viskas paprasta: regulatorius yra visiškai pagal laikrodžio rodyklę - maksimalus jungimo laikas (jis gali pasiekti 10-15 minučių skirtinguose jutiklių modeliuose). Reguliuojamas prieš laikrodžio rodyklę - laikas, kai jutiklis jungiamas, kai jis suaktyvinamas maždaug 20-30 sekundžių.

Instrukcijose jutikliui (viršuje, 3 nuotraukoje) tokių duomenų nėra, bet sunku suprasti.

LED lemputės įtaisas.

Kaip staprasta, aš stengiuosi išsiaiškinti viską, eik jo apačią. Todėl šį kartą išsamiai fotografavo viską.

Straipsnyje pateikiamos nuotraukos apie LED prožektorių įtaisą, pateikiamos rekomendacijos jų taisymui.

LED jutiklio judesio jutiklio įtaisas.

Čia aš tiesiog paskelbiu nuotrauką, nes ši tema yra atspausdinta svetainėje (žr. Nuorodas straipsnio pradžioje).16_Power sensoriaus plokštė

Ši relė (mėlyna) dažniausiai neveikia tokiu jutikliu.19_Sylar board_ view iš litavimo pusės_2

Jei ryšys yra neteisingas (jei sumaišysite kaiščius), dėžės lentoje po relės yra jungtos, o pati relė ...

Gatvės prožektoriaus įrengimas savo rankomis.

Čia pirmiausia turime pasakyti apie nesėkmingą, mano nuomone, tokio dizaino prožektorius. Aš kalbu apie laikiklį (montavimo plokštę), kurioje laikomas prožektorius. Vienintelis šio tvirtinimo pranašumas yra sukimosi galimybė, jei tvirtinate kronšteiną tik centriniame taške (per vidurį esančią skylę).

Uztrauktukai, kurie yra su tokiais prožektoriais, yra visiškai nenaudingi. Jis tiesiog patenka per skylutes skliaustuose. Todėl drąsiai išmesta kulechke su kiniškais kaiščiais ir savisriegiais, ir patikimam montavimui mums reikės:

 1. kaiščio skersmuo 6 mm (geresnis nei 8) ilgis mažiausiai 40 mm - 3 vnt.
 2. prispaudimo varžtas su spaustuku (baltas, aštrias) - 3 vnt.
 3. poveržlė su armuotu (platus) ant M5 arba M6 - 3 vnt.

Tai yra apie tai, kas turėtų atsitikti (mažai neįsivaizduoję poveržlių, dešinėje pusėje nebuvo):


Ant apatinio laido korpuse nepastebėkite, tai netaikoma korpuse.

Projektorių pritvirtinkite prie laikiklio varžtais (žr. Nuotrauką 6, 7). Mes prijungiame maitinimą.


21_Įrengta gatvio lempa

Įjunkite maitinimą, perkelkite:


Nuotrauka paimta naktį.

Naudojant tik 10 vatų, pakankamai ryškumo, kad apiestvie plot priešais verandą.

Kaip judesio jutiklį paversti aplinkos šviesos davikliu

2013 m. Rugpjūčio 20 d.:Ačiū mano skaitytojui Vladimirui už nuotrauką, kurią jis atsiuntė, kurią aš paskelbiau žemiau.


Parodyta, kaip judesio jutiklį pakeisti link aplinkos šviesos jutiklį, naudojant dailus ant lentos. Aprašymą galima perskaityti komentaruose.

Related news

Ųibintų reguliavimas su judesio jutikliu gatvėje. Kaip nustatyti judesio jutiklį apšvietimui - instrukcija image, picture, imagery


Ųibintų reguliavimas su judesio jutikliu gatvėje. Kaip nustatyti judesio jutiklį apšvietimui - instrukcija 4


Ųibintų reguliavimas su judesio jutikliu gatvėje. Kaip nustatyti judesio jutiklį apšvietimui - instrukcija 89


Ųibintų reguliavimas su judesio jutikliu gatvėje. Kaip nustatyti judesio jutiklį apšvietimui - instrukcija 94


Ųibintų reguliavimas su judesio jutikliu gatvėje. Kaip nustatyti judesio jutiklį apšvietimui - instrukcija 55


Ųibintų reguliavimas su judesio jutikliu gatvėje. Kaip nustatyti judesio jutiklį apšvietimui - instrukcija 78


Ųibintų reguliavimas su judesio jutikliu gatvėje. Kaip nustatyti judesio jutiklį apšvietimui - instrukcija 41